Progimnazijos jaunasis deimančiukas

Ar pastebėjote, kad vieni vaikai žaisdami išsidėlioja didelį kiekį žaislų, o kitiems pakanka vos vieno paprasto pagaliuko ar kelių akmenukų? Kodėl vieniems norint pradėti žaisti naują stalo žaidimą būtina nuodugniai išsiaiškinti taisykles, o kiti ima ir sukuria jas patys? Atsakymas labai paprastas – kūrybiškumas. Būtent jis padeda vaikui į viską pažvelgi įvairiau ir įdomiau, pasak Alberto Einšteino: „Vaizduotė yra svarbiau nei žinios“.
Šiandiena norime Jus supažindinti su R. Samulevičiaus progimnazijos 6 b kl. deimančiuku, pasižyminčių išskirtiniu talentu -Eigirdu Petrov.
Kuo, gi toks ypatingas, tas mūsų Eigirdas? Eigirdo rankose atgyja plastelinas.
Plastelino modeliavimo technika yra viena iš meniškiausių ir prieinamiausių technikų. Iš vieno plastilino gabalėlio galima sukurti begalinį skaičių vaizdų, kiekvieną kartą surandant naujų variantų, būdų bei formų.
Berniuko rankose plastelinas ne tik atgyja, bet virsta nuostabiausiais, išraiškingiausiais, pačio sugalvotais ar kažkur matytais personažais.
Kūrybiniam procesui naudodamas primityviausias darbo priemones, Eigirdas savo darbeliams suteikia tikro judesio iliuziją: bežiūrint į sukurtus personažus atrodo, jog nejudantys daiktai, gyvūnai, žmonės, ima ir atgyja, pradeda judėti…
Pasak, Eigirdo mamos, berniukas valandų valandas gali kurti savo personažus, jų pilni namai. Kiekvienas personažas turi vardą, atsiradimo istoriją.