Projektas „BALTŲ LITERATŪROS SAVAITĖ“

Rugsėjo mėnesį Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijoje vyko projektas „Baltų literatūros savaitė“. Savaitės metu buvo pristatomi projektiniai darbai, vedamos pamokos, kuriuose moksleiviai susipažino su latvių literatūra, domėjosi Latvijos kultūra, istorija ir t.t. Prieš pat Naujuosius metus mokykla gavo keletą naujų ir labai įdomių knygų, kurių dėka moksleiviai geriau pažins kaimyninę Latviją. Dėkojame projekto organizatoriams, partneriams bei rėmėjams  už gerą projektą bei puikias dovanas.

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras , Jonavos rajono mokyklų bibliotekų metodinis būrelis

Projekto partneriai: Vytauto Didžiojo universitetas, Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos rajono savivaldybė, Latvijos Nacionalinis kino centras, Lietuvos kino centras

Projektą remia:„Kavos Draugas“, „RTTAX“, „Baltic Logistic Solutions“, „Power Sport“, „Save24“, „Glasseson“, „Sapiegos klinika“, „Šefo receptai“.