Tarptautiniai mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursai Florencijoje

Spalio 28d. – lapkričio 2d. trys R. Samulevičiaus progimnazijos anglų kalbos mokytojos (Agnė Krutkevičienė, Ligita Zvicevičienė ir Aurelija Kazlauskienė) vyko į tarptautinius Erasmus + mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursus Florencijoje (Italija), kur sėmėsi patirties apie naujausius, efektyvius mokymo būdus, didinančius mokinių motyvaciją.
Kursus organizavo „Europass Teacher Academy“. Kartu su kitais dvylika mokytojų iš įvairių Europos Sąjungos šalių (Kroatijos, Maltos, Bulgarijos, Vengrijos, Ispanijos, Airijos) dalinomės mokymo patirtimi, metodais bei atlikome įvairias praktines užduotis. Kursų metu ne tik įgijome profesinės patirties, bet ir aplankėme įžymias Florencijos vietas, susipažinome su garsios Mediči giminės istorija bei turėjome galimybę vykti į ekskursiją į Pizos miestą pamatyti pasvirusio Pizos bokšto.
Dalyvavimas „Erasmus+“ mobilumo projekte suteikė galimybę susipažinti su kitų Europos Sąjungos šalių mokytojais, pasidalinti patirtimi ir aptarti švietimo sistemos panašumus bei skirtumus. Mokytojos pasikeitė kontaktais ir toliau tikisi komunikuoti su kitais kursų dalyviais iš užsienio šalių.