Rekomenduoju perskaityti

5-8 klasių mokiniai  kūrybiškai pristato klasėje perskaitytas knygas ir rekomenduoja jas perskaityti savo bendraamžiams. Lietuvių kalbos mokytoja D. Bisigirskienė

2c klasė mokinių perskaitytų knygų pristatymas

Darbas grupėse. Mokytoja G. Jurkevičienė

Atnaujintoje skaitykloje skaitymu mėgaujasi 3 a klasė mokiniai su mokytoja Edita Šukiene

1b klasės mokinių kūrybinių darbų paroda „Pienės“

Mokytoja Ž. Tuomienė

Monikos Vaicenavičienės knyga „Kas yra upė?“ pelnė prestižinį Italijos apdovanojimą

Skaitytojų klubas

Nemokamos knygos

„Vyturio“ lobynas

Elektroninėje bibliotekoje „Vyturys” šiais metais knygų skaičius viršijo 500! Išaugo tiek programinių, tiek laisvalaikiui skirtų knygų skaičius! Imkite jas ir skaitykite!

Kūrinių ieškoti galite pasirinkę skiltį MOKYKLAI (programinė literatūra) bei KNYGOS (literatūra laisvalaikiui).

Skaitmenines knygas puikiai papildys „Vyturio“ balsinių knygų serija, įgarsinta Virgilijaus Kubiliaus!

Viešai prieinamas skaitmeninis turinys:

Knygos ukrainiečių kalba

Bibliotekos katalogas yra suskaitmenintas ir prieinamas per inernetą

Skaitytojai norintys matyti savo skaitomų ir užsakomų knygų duomenis, turi kreiptis į mokyklos bibliotekininkę, kuri suteiks prisijungimo duomenis.