Kartu mes – Lietuva

Su džiaugsmu skelbiame respublikinio 1–8 klasių mokinių kūrybinio konkurso „Kartu mes – Lietuva“, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, nugalėtojus!

Dėkojame mokiniams, kūrusiems ir pasidalijusiems gražiausiais savo vaizduotės kūriniais; tėvams ir mokytojams, padėjusiems įgyvendinti konkurso idėją ir komisijos narėms, kurios kompetentingai įvertino mokinių kūrybinius darbus: Valdonei Šimonytei, Jonavos pradinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojai ekspertei; Kristinai Rimolaitienei, Jonavos politechnikos mokyklos vyresniajai lietuvių kalbos mokytojai; Aldonai Gailienei, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos pavaduotojai ugdymui.

Kūrybinio konkurso „Kartu mes – Lietuva“ nugalėtojai:

1–2 kl. koncentras:

1 vieta – Emilija Latkauskaitė, Kauno prezidento Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Rima Latkauskaitė.

2 vieta – Skaistė Statkauskaitė, Kauno Kazio Griniaus progimnazija, mokytoja Laimutė Šaulienė.

3 vieta – Elija Baranauskaitė, Kauno prezidento Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Rima Latkauskaitė.

3 vieta – Emilija Kavaliauskaitė, Kauno prezidento Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Rima Latkauskaitė.

3–4 kl. koncentras:

1 vieta – Miglė Darelaitė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija, mokytoja Žydrūnė Tuomienė.

1 vieta – Viltė Petronytė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija, mokytoja Lina Korsakienė.

2 vieta – Adelė Smetonaitė, Jonavos pradinė mokykla, mokytoja Onutė Černikauskienė.

3 vieta – Ramilė Stankevičiūtė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija, mokytoja Žydrūnė Tuomienė.

5–6 kl. koncentras:

1 vieta – Esmilė Simonaitytė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija, mokytoja Virgina Kerdokienė.

2 vieta – Andrėja Paulauskaitė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija, mokytoja Virgina Kerdokienė.

3 vieta – Gabija Pranytė, Jonavos „Lietavos“ pagrindinė mokykla, mokytoja Loreta Lenčiauskienė.

7–8 kl. koncentras:

1 vieta – Luknė Budrytė, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Danutė Stankevičienė.

1 vieta – Ugnė Turauskaitė, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Danutė Stankevičienė.

2 vieta – Dominyka Steponavičiūtė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija, mokytoja Dovilė  Bisigirskienė.

3 vieta – Mėta Rimeisytė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija, mokytoja Elena Blažienė.

3 vieta – Noja Vėliūtė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija, mokytoja Virgina Kerdokienė.

Šilčiausi sveikinimai!

Organizatoriai