Laiškas istorijai

Lietuvą, kurioje gyvename šiandien, sukūrė jie – šalies valdovai ir karvedžiai, partizanai ir menininkai, knygnešiai ir mokytojai. Lietuvos herojai, kuriems šiandien sakome ačiū už kiekvieną dieną laisvoje tėvynėje.
„Lietuvos tūkstantmečio vaikai” ragino jaunus žmones rašyti laiškus savo herojams, padėkoti už jų darbus, papasakoti, kokią Lietuvą kuriame šiandien, pasidalinti mintimis ir svajonėmis – iš širdies į praeitį. Mūsų mokyklos mokiniai rašė laiškus Abraomui Kulviečiui, Jeronimui Raliui, Jonavos partizanams, čia gyvenusiems žydams.  Labai džiaugiamės, kad Jonavos Raimundo Samulevičiaus mokykla apdovanota specialia padėka, už dalyvavimą pilietinėje akcijoje „Laiškas istorijai”. Didžiuojamės visais, kurie rašė laiškus iš širdies į praeitį, dėkojame mokytojoms, kurios įkvėpė mokinius. Smagu, kad du mūsų mokyklos mokiniai Ignas Lucenko, 7b klasė, ir Austėja Buklajeva, 8c klasė, tapo pilietinės akcijos „Laiškas istorijai” laureatais.