Respublikinis virtualus fotografijų konkursas „Aš tavo gimtinė“

Virš tavo galvelės
Padangė melsva…
Aš – tavo gimtinė
Vardu Lietuva.

A. Matutis

Štai ir pasibaigė nuo vasario 1 d. iki kovo 13 d. trukęs 1 – 4 klasių mokinių virtualus respublikinis fotografijų konkursas „Aš tavo gimtinė“, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti, kurį organizavo Jonavos rajono švietimo pagalbos tarnybos pradinių klasių mokytojų metodinė grupė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos ir Jonavos “Neries” pagrindinės mokyklos mokytojos.

Gamtos fotografija yra viena populiariausių fotografijos žanrų. Kartu tai yra puiki saviraiškos priemonė, galimybė meninius gebėjimus įprasminti vaizdu. Vaikai fotografuodami gamtą turėjo galimybę geriau susipažinti ir pajausti juos supančią gamtą, meniškai perteikti jos grožį fotografijoje.

Atsiųstus darbus vertino komisija:

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Inga Osauskienė;

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos bibliotekininkė Laura Krasauskienė;

Jonavos “Neries” pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja Asta Aksinavičienė;

Jonavos “Neries” pagrindinės mokyklos dailės ir technologijų mokytoja Rasa Kersnauskaitė.

Vertinimo komisijos  sprendimu respublikinio konkurso „Aš tavo gimtinė“  nugalėtojais pripažinti šie mokiniai:

1 klasė

I – oji vieta – „Čiurlionio jūra“ Radvilas Vilutis, mokytoja metodininkė Rita Vandalauskienė.

II – oji vieta – „Rudens pasaka“ Evija Dajana Fadejenko, mokytoja Gražina Dadel.

III – oji vieta – „Saulėlydis“ Kiril Stepanovas, lietuvių kalbos mokytoja Violeta Dovda.

2 klasė

I – oji vieta – „Klaipėdos snieguolės“ Melita Zaiceva, mokytoja metodininkė Aušra Žemaitienė.

II – oji vieta – „Pro pienės pūką“ Alisa Perveinytė, vyresnioji mokytoja Jūratė Kurlavičienė.

III – oji vieta – „Šeimynėlė“ Joana Moskaliovaitė, mokytoja metodininkė Sigita Simanavičienė.

3 klasė

I – oji vieta – „Laumžirgis“ Kotryna Klimavičiūtė, mokytoja metodininkė Dalia Butvilienė.

II – oji vieta – „Vasara per audrą“ Smiltė Mockutė, vyresnioji mokytoja Aušra Adomaitytė.

III – oji vieta – „Ankstų rytą…“ Mariia Mochulska, lietuvių kalbos mokytoja Violeta Dovda.

4 klasė

I – oji vieta – „Ežero paslaptys“ Rūta Stonytė, mokytoja metodininkė Lidija Grižienė.

II – oji vieta – „Jūros krantai“ Korina Baikaitė, mokytoja metodininkė Jolita Kaučikaitė-Radvilienė.

III – oji vieta – „Laumžirgio skrydis“ Dominykas Novikovas, mokytoja metodininkė Jūratė Zigmantaitė.

Vaikų darbai, skirti paminėti Pasaulinę Žemės dieną, mums primena ir kartu ragina saugoti ir puoselėti aplinką, rūpintis Žeme, kad gera būtų gyventi mums ir ateities kartoms.

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos                                                                     mokytoja Edita Šukienė