Ypatinga pamoka

Spalio 10d. 8c ir 5d klasių mokiniams buvo įsimintina. Tą dieną mokykloje lankėsi
Jonavos „CBet” krepšininkai: Tauras Jogėla, komandos kapitonas, Mike Lewis II (Nr. 0,
gynėjas) iš Sent Luiso, fizinio parengimo treneris Lukas Leskauskas, knygos „Kaip paruošti savo kūną krepšiniui ir sumažinti traumų tikimybę” bendraautoris. Atvyko ir klubo medijos atstovas Eimantas Miknevičius.
Krepšininkai vedė fizinio ugdymo pamokas. Po pamokų progimnazijos skaitykloje
vyko susitikimas su sportininkais. Nuoširdaus ir šilto susitikimo metu krepšininkai atsakinėjo į mokinių klausimus, pasakojo apie savo kelią į krepšinį, teigė, kad krepšinyje kaip ir gyvenime, svarbiausia paprastumas ir atsakomybė už save ir už tuos, kurie šalia. Mokiniai turėjo ne tik puikią fizinio ugdymo pamoką, bet sulaukė daug nuoširdžių ir vertingų patarimų.