Ateities lyderiai – kokios asmeninės savybės ir gebėjimai bus svarbūs

Jonavos Raimundo Samulevičiaus mokinių  komanda dalyvauja DofE programoje. Programos esmė – įveikti asmeninius iššūkius, kurie suteiktų praktinių gyvenimiškų ir karjerai naudingų įgūdžių, ugdytų drąsią, atsakingą ir visapusišką asmenybę.

Šios programos tikslai aktyviai sąveikauja su TŪM programos mokyklų tobulinimo sritimis: lyderystė veikiant, kultūrinis ugdymas, įtraukusis ugdymas, STEAM ugdymas bei tinklaveika. Kadangi mūsų mokykla dalyvauja šioje programoje, tai DofE Lietuva kvietimas į edukacinį susitikimą, kurio tema šiemet „Ateities lyderiai – kokios asmeninės savybės ir gebėjimai bus svarbūs ir kaip DofE gali padėti” labai atitiko TŪM sritį “lyderystė veikiant”.

Andželika Rusteikienė, antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo organizacijos Lietuvos Junior Achievement vadovė, pakvietė jaunimą pasigilinti į savo asmenines savybes, gebėjimus bei stiprybes, kurios gali pasitarnauti renkantis profesiją bei kuriant savo ateitį. Andželika yra EBPO antreprenerystės ambasadorė, puoselėja NVO ir verslo partnerystės kūrimą, yra sukaupusi didelę patirtį atsakingo verslo, etikos ir socialinio verslo vystymo srityse, tad šis susitikimas DofE bendruomenei buvo ne tik labai įdomus, bet ir naudingas! Andželikos Rusteikienės išsakytos mintys, kad “Lyderystė – tai tarnystė”, “Neužtenka ugdytis tik kompetencijas, kad labai svarbu mokytis būti optimistu, veikliu,  dėkingu” sukėlė daug teigiamų emocijų ir pamąstymų.

Alumnai noriai dalinosi savo prisiminimais ir patirtimi, koks buvo jų DofE kelias ir kaip programa prisidėjo prie jų asmenybės skleidimosi, kokių savybių ir super galių savyje padėjo atrasti dalyvavimas DofE.

Apie pavojus, tykančius internete, ir kaip juo naudotis saugiai pasakojo Saugesnio interneto centro atstovas, lektorius Liudas Mikalkevičius.