Trijų pirmų klasių atnaujinimas su priemonėmis įtraukiajam ugdymui pagal TŪM programą

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijoje kovo 28 d. rajono, mokyklos bendruomenėms buvo pristatytos trys atnaujintos klasės pirmų klasių mokiniams. Klasėse atnaujinti baldai, darbo vietos mokytojoms, bet svarbiausia klasės bus pritaikytos įtraukiajam ugdymui. Klasės atnaujintos ir priemonės įtraukiajam ugdymui įsigytos už TŪM programos lėšas.

Klasių atnaujinimo pristatyme dalyvavo  Lietuvos Respublikos seimo nario Eugenijaus Sabučio patarėja Audronė Bagdonavičienė , Jonavos rajono savivaldybės  vicemerė Birutė Gailienė , Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Lineta Jakimavičienė, Švietimo skyriaus vedėja Violeta Kolesnikienė, ŠPT mokytojų švietimo skyriaus vedėja Loreta Bizokienė, svečiai iš Justino Vareikio progimnazijos, „Neries“ pagrindinės mokyklos, Ruklos  Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro.

Dėl galimybės dalyvauti TŪM programoje džiaugėsi ir atvykusiems svečiams  dėkojo progimnazijos direktorius Artūras Jagelavičius.