TŪM komandos kelionė į Ukmergę

Balandžio 11d. progimnazijos mokytojai, TŪM komanda lankėsi Ukmergės „Šilo“
progimnazijoje. Mus pasitiko progimnazijos direktorius Darius Kaplūnas. Direktorius
pristatė progimnaziją, jos veiklą, laimėjimus. Progimnazijos bendruomenė dalyvauja
įvairiuose projektuose: „Tūkstantmečio mokyklos I“, Socialinio emocinio ugdymo
sprendimai, Kokybės krepšelis, Ukmergės rajono ugdymo įstaigų aplinkos modernizavimas ir kt. Dalyvavimas šiuose projektuose leidžia kūrybiškai pertvarkyti mokymosi erdves.
Mus sužavėjo sensorinis – pojūčių – kambarys, tai erdvė skirta pamedituoti,
atsipalaiduoti, nusiraminti ar tiesiog pabūti su savimi. Ji kartu yra pritaikyta ir mokymui. Kabinete veikia interaktyvus ekranas, projektorius, per kurį galima žiūrėti sensorinius arba 3D vaizdus. Šachmatų klasė, karate salė, modernūs informatikos kabinetai, modernios mokymosi priemonės, edukacinės erdvės mokyklos koridoriuose – visa tai padeda tobulinant ugdymosi proceso kokybę. Ačiū progimnazijos direktoriui, pavaduotojoms už nuoširdų priėmimą ir naudingus patarimus.