Gali Tu, galiu ir Aš

Mokydamiesi teatrinio meistriškumo, improvizacijų, mokytojai ir mokiniai labiau
pasitikės savimi, mokysis bendrauti ir bendradarbiauti. Patyriminėse praktikose įgytas kompetencijas pasitikrins praktinėje kūrybinėje veikloje.

Tokie yra pagrindiniai projekto „Gali Tu – galiu ir Aš“ tikslai. Mokytojai ir mokiniai
dalyvavo aktoriaus Arūno Sakalausko mokymuose apie viešą kalbėjimą, apie pasitikėjimą savimi, apie empatiją ir komandinį darbą.

Projektas „Gali Tu – galiu ir Aš“ yra Raimundo Samulevičiaus progimnazijos
programos TŪM dalis. Šis projektas apima šias TŪM programos sritis: „Lyderystė veikiant“ ir „Kultūrinis ugdymas“.

Labai laukiame kitų susitikimų su aktoriumi Arūnu Sakalausku. Mokymuose dalyvavo
ne tik mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai, kartu buvo Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos, Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos, Jonavos Justino Vareikio progimnazijos mokytojų ir mokinių atstovai.