STEAM klasė

Vasario 26d. Raimundo Samulevičiaus progimnazijoje lankėsi KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studijų prodekanas doc. dr. Kazimieras Juzėnas.

Raimundo Samulevičiaus progimnazija sudarė bendradarbiavimo sutartį su KTU  Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetu. Progimnazijoje sudaryta STEAM klasė, t.y. 7-8 klasių mokiniai, kurie domisi inžinerija, gamtos mokslais, yra kūrybingi.

Mokykla dalyvauja TŪM programoje, kur viena iš mokyklos tobulinimo krypčių yra STEAM ugdymas, atkreipiant dėmesį gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų (kūrybinių veiklų) ir matematikos mokslų sąveikavimą, suteikiant mokiniams galimybę patirti ir kurti.

Bendradarbiavimas su KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetu suteikia STEAM klasės mokiniams daugiau galimybių  tyrinėti, ugdytis gebėjimą pažinti ir spręsti realias gyvenimiškas problemas.

KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studijų prodekanas doc. dr. Kazimieras Juzėnas papasakojo mokiniams apie Kauno technologijų universitetą, apie KTU MIDF siūlomas plataus spektro studijų programas, jungiančias inžinerinių mokslų žinias ir kūrybinius studentų gabumus. Pasakojo apie tai, kad už kiekvienos technologijos – žmogus – smalsus, žingeidus ir nuolat ieškantis būdų tobulėti. Pakvietė mokinius pasirinkti universiteto siūlomas ekskursijas, kurių metu jie galės aplankyti įvairias KTU erdves ir bei juose eksponuojamus mokslinius objektus, susipažins su laboratorijomis, tyrimų centrais, studentų organizacijų erdvėmis, bibliotekomis ir daug kitų vietų.

Progimnazijos direktorius Artūras Jagelavičius padėkojo susitikimo dalyviams ir palinkėjo kūrybingo, prasmingo,  naudingo bendradarbiavimo.